Окупанти в Криму хочуть звинуватити Климента в «крадіжці» власних речей

Архієпископа Сімферопольского і Кримского Климента російська поліція збирається звинуватити в «крадіжці» власних речей.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, фото: Еміль Курбедінов

Про це Климент повідомив Центру журналістських розслідувань.

«Мені закидають те, що я сам у себе вкрав речі – одяг, панагію, хрест і требник», – повідомив Климент.

За словами Климента, його можуть до ранку залишити у відділенні поліції. Він з адвокатами очікує закінчення тригодинного затримання до з’ясування.

Як повідомив адвокат Микола Полозов, «за фактом незаконного утримання Архієпископа Климента в відділі поліції« Центральний »більше 3-х годин подано заяву в прокуратуру через електронну форму».

Затриманий російськими силовиками в Криму архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент знаходиться в «Київському відділі Управління МВС Росії по Криму». Йому надають юридичну підтримку адвокати Еміль Курбедінов і Микола Полозов.

  • В окупованому Криму в Сімферополі в неділю, 3 березня, російські силовики затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Православної церкви України Климента, який збирався їхати до російського Ростова-на-Дону на суд українського політв’язня Павла Гриба. Владиці дозволили відвідати украинця в СІЗО.
  • Пізніше Климента відпустили з Центрального райвідділу російської поліції м.Сімферополя, проте відразу ж заступник начальника поліції міста Сергій Нікітін наказав їхати до іншого райвідділу – за заявою про нецензурних висловлюваннях в районі вокзалу.
  • Микола Полозов повідомив, що затриманому архієпископу Клименту російські «правоохоронці» мають намір поставити дрібне хуліганство за нібито нецензурну лайку.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine