Окупанти перерахують кримчан

«Глава» окупаційного «уряду» Криму Сергій Аксенов підписав указ про підготовку до проведення на території півострова перепису населення.

У документі, розміщеному на офіційному сайті «уряду» Криму, повідомляється про створення комісії з підготовки та проведення у 2020 році перепису населення на півострові, пише Центр журналістських розслідувань.

До складу комісії з підготовки перепису увійшли кримські «міністри», «глави адміністрацій» міст і районів, а також представники силових відомств.

Нагадаємо:

 З 14 по 25 жовтня 2014 року в окупованому Криму проходила перепис населення.

Дані про етнічні групи, зазначені в попередніх підсумках перепису населення, яку Росія проводила в Криму в 2014 році, не відповідають дійсності, раніше повідомив перший заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелял.

Перші підсумки перепису показали, що кількість етнічних росіян, в порівнянні з показниками 13-річної давності, збільшилася, а етнічних українців, навпаки, зменшилася. Число кримських татар, за даними ініціаторів перепису, також стало більше – 232,3 тис. Жителів півострова (10,6% населення), ще 45 тисяч чоловік (2% кримчан) назвали себе татарами.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів