У Криму окупанти провели черговий обшук у кримських татар

В окупованому Криму в місті Білогірськ в п'ятницю, 22 березня, російські силовики провели обшук в будинку кримських татар, син господаря якого Акім Куртдеде зараз знаходиться в Європі на заробітках. Після закінчення слідчих дій трьох членів сім'ї, які перебували в будинку, відвезли міськуправління ФСБ.

Про це повідомляє громадське об’єднання «Кримська солідарність», передає Центр журналістських розслідувань.

За інформацією активістів, на момент прибуття силовиків у будинку знаходилися батьки Акіма – мати Севіє Куртдеде (53 роки), батько Таїр Куртдеде (56 років) – і його молодша сестра Аліме Куртдеде (22 роки). Сам Акім Куртдеде знаходиться в Європі на заробітках.

Акім Куртдеде (у центрі) Фото: Facebook Крымская солидарность

«Господар будинку повідомив, що було надано постанову на обшук, але що шукали і з якої причини прийшли силовики він не знає», – йдеться в повідомленні.

Слідчі заходи силовики проводили під час п’ятничної молитви, коли всі чоловіки перебували в мечеті.

Після закінчення обшуку всю сім’ю Куртдеде відвезли в міське управління ФСБ.

«За повідомленням адвоката Лілі Гемеджі стало відомо про те, що Куртдеде знаходяться в управлінні УФСБ р Білогірськ. Главі сім’ї, Таїру Куртдеде, дана на руки копія протоколу обшуку і в даний момент він допитується з приводу подій пов’язаних з його сином – Акімом Куртдеде», – розповіли активісти.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine