«Чорні мітки» отримали Ляшко, Бойко та ще два кандидата, які не згадали у програмах про Крим

Новини

Загалом уже семеро кандидатів у президенти України, які не згадують у своїх передвиборчих програмах питання Криму, отримали  “чорні мітки” від міжнародного руху #LIBERATECRIMEA.

Про це Центру журналістських розслідувань розповів представник Міжнародний руху за звільнення Криму та солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA Сергій Пархоменко.

“Представники Бондара та Кармазіна прийшли і взяли в нас “чорну мітку”. Обіцяли передати кандидатам. Представники партії Ляшка у центральному офісі на Кловському узвозі 7-а забарикадувалися, побачили через камери спостереження. Сказали, що не проводять офіційний прийом і порадили звертатися в інші місця. Ляшко постійно бігає від нас, не відповідає на листи. Вважаємо, що він боїться нас. Ми залишили “Чорну мітку” в пройомі дверей”, – розповів Пархоменко.

Окрім того, 27 березня #LIBERATECRIMEA намагалися вручити мітку кандидату в президенти України від партії “Розумна сила” Олександру Соловйову на офіційну адресу, вказану на сайті партії – на вул.Кияновській, 3-7. Проте на місці представникам Міжнародного руху за звільнення Криму та солідарністю з кримськотатарським народом відповіли, що за цією адресою штабу немає, запевняє Пархоменко.

Сергій Пархоменко, активіст міжнародного руху за звільнення Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA, директор Центру зовнішньополітичних досліджень Фото: YouTube

Де знаходиться штаб Юрія Бойка, кажуть в русі, взагалі невідомо. Ніякої інформації в інтернеті та на офіційних сторінках кандидата в соціальних мережах це також не вказано. Тому #LIBERATECRIMEA навідалися до партії “Опозиційна платформа “За життя”, з якою об’єдналась частина Опозиційного блоку. “Чорну мітку” забрали співробітники охорони і пообіцяли передати представникам партії, пояснивши, нікого з них на той час в офісі вже немає.

#LIBERATECRIMEA вже вручила “чорні мітки” сімом кандидатам у президенти України:

Олександр Вілкулу,  Юрію Кармазіну, Сергію Капліну, Олегу Ляшко, Віктору Бондарю та Олександру Морозу, який 27 березня зняв свою кандидатуру з виборів.

Нагадаємо:

  • 20 лютого Ескендер Барієв повідомив, що на кандидатів в президенти, які не опікуються питанням Криму, чекає «чорна мітка».
  • 28 лютого Міжнародний рух #LIBERATECRIMEA під час акції на Майдані Незалежності «Україно, пам’ятай: Крим окуповано!» озвучив 9 прізвищ кандидатів у президенти, які отримають «чорну мітку».
  • 8 березня  ЦВК затвердила форму і текст виборчого бюлетеня з виборів президента України 31 березня для голосування в день виборів і форму виборчого бюлетеня для повторного голосування. Після скасування реєстрації 5 кандидатів на пост президента України бюлетень для голосування в день виборів міститиме прізвища 39 кандидатів на президентський пост і відомості про них.