ФСБ РФ проводить навчання «по затриманню кораблів біля берегів Криму»

Прикордонні кораблі ФСБ РФ і авіація спільно з Чорноморським флотом вчилися «затримувати іноземні військові кораблі» в Керченській протоці.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на прес-службу «прикордонного управління ФСБ РФ по Криму».

«27 березня в акваторії Чорного моря пройшли міжвідомчі вчення на тему «Припинення дій, спрямованих на порушення морських транспортних комунікацій і спроб незаконного проходу через Керченську протоку іноземних військових кораблів». Результати навчань дозволяють зробити висновок про те, що цілі і завдання досягнуті. Силовики здатні в найкоротші терміни знешкодити порушника, для відбиття нападу противника, забезпечити безпеку судноплавства і рибопромислової діяльності у акваторіях Чорного, Азовського морів і Керченської протоки», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі уточнили, що навчання проходили в районі мису Опук. На навчаннях вівся вогонь з корабельної, авіаційної, стрілецької зброї по надводної цілі. Крім того, оперативно-бойові підрозділи висадилися беспарашютним і абордажним способами на умовні «судна-порушники».

Раніше РФ провела чергові незаконні військові навчання в окупованому Криму з застосуванням зенітних ракетно-гарматних комплексів (ЗРПК) «Панцир».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine