Новий ЦНАП в Новоолексіївці на Херсонщині кримчан буде приймати першочергово

Новини
Новоолексіївський селищний голова Олександр Бурковський Фото: genichesk.ipc.org.ua

У новому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП), який відкрився у Новоолексіївці Херсонської області, кримчан прийматимуть першочергово.

Про це повідомив Новоолексіївський селищний голова Олександр Бурковський на прес-конференції в медіа-центрі IPC-Генічеськ у вівторок, 2 квітня, передає Центр журналістських розслідувань.

«Для кримчан будуть виділені окремі дні, коли в першу чергу обслуговуються жителі Криму, а потім вже місцеві жителі. Це понеділок, середа, п’ятниця, а по можливості і четвер, і вівторок. Якщо приїде кримчанин в інші дні, ми ж не відпустимо і не скажемо – приїжджай завтра», – сказав Бурковський.

За інформацією селищного голови, зараз у ЦНАПі громадянам України, у тому числі з окупованого Криму, надаватимуть 23 адміністративні послуги, та їх кількість планують збільшити. Зараз йде налаштування спецв’язку для надання паспортних послуг.

На сьогоднішній день у Центрі працюють обрані спеціальною комісією адміністратор, держреєстратор і паспортист, які пройшли спецперевірку та навчання.

ЦНАП працює 5 днів на тиждень, субота і неділя – вихідні. Графік роботи з 8:00 до 17:00, обідня перерва – з 12:00 до 13:00.

Ініціаторами створення ЦНАПу виступили виконком Новоолексіївської селищної ради, заступник представника президента України в АРК Ізет Гданов, депутатський корпус селища. Фінансову допомогу у створенні ЦНАПу надало посольство Чехії в Україні.

ЦНАП було відкрито у січні 2019 року, у березні його спеціалісти пройшли перевірки і навчання та розпочали приймати громадян України.