Порошенко привітав Зеленського з перемогою. Остаточні дані екзит-полів

Володимир Зеленський, який, за даними екзит-полів перемагає у виборах президента з співвідношенням 73 на 25 відсотків голосів виборців, повідомив, що чинний президент Петро Порошенко зателефонував йому і привітав з перемогою. Зеленський сказав, що скористується пропозицією Порошенка звертатись за допомогою чи порадою. 

Президент України Петро Порошенко Фото: Reuters

Про це повідомляє  Центр журналістських розслідувань.

За даними Національного екзит-полу (Центр Разумкова, Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва, КМІС), голоси виборців станом на 20.00 розподілились так: Володимир Зеленський – 73 %, Петро Порошенко – 25,5 %.

Петро Порошенко, виступаючи з промовою у своєму штабі після оголошення результатів екзит-полів, повідомив, що привітає Володимира Зеленського з перемогою. 

«Ніколи не здавайся – чую я і зараз, коли бачу результати екзит-полів. А  вони очевидні, і дають підстави подзвонити зараз моєму опоненту і привітати його», – сказав Петро Порошенко.

Згодом Володимир Зеленський повідомив, що Петро Порошенко таки зателефонував йому з привітанням і пропозицією допомоги. 

«Щойно він мене привітав з перемогою. Я дуже вдячний, що він мене привітав. Сказав, що я можу розраховувати на його допомогу в будь-який час. Він визнав перемогу мою і моєї команди», – повідомив Володимир Зеленський.

переможець виборів не виключає, що може звернутись до Петра Порошенка за порадою.

«Якщо мені знадобиться допомога Порошенка – я йому зателефоную. Чому ні? Він сказав: «Я готовий завжди допомогти порадою». Я готовий звернутися до Петра Олексійовича. Чому ні?», – сказав Зеленський.

Нагадаємо:

  • 21 квітня в Україні відбулось повторне голосування (другий тур) на чергових виборах президента. Українці вибирали між  діючим президентом Петром Порошенком та шоуменом, художнім керівником студії «Квартал 95» Володимиром Зеленським. 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine