У Генічеському районі відзначили першу річницю створення кримського відділу патрульної поліції

На Херсонщині у Генічеському районі в неділю, 19 травня, відзначили першу річницю створення кримського відділу патрульної поліції.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Про це повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ, передає Центр журналістських розслідувань.

«Вирішили провести святкування у вихідний день, щоб могло долучитися максимально більше людей, у здоровий спосіб: навчальний захід для дітей та пробіг», – розповів у коментарі медіа-центру IPC-Генічеськ начальник відділу патрульної поліції в АРК та місті Севастополі Віктор Левченко.

«По маршруту слідування долучалися люди, це дуже радує, у Генічеському районі дуже здорова атмосфера, спортивна. Будемо влаштовувати ще, будемо працювати. Думаю, доберемося і до марафону», – додав Левченко.

Начальник відділу патрульної поліції в АРК та Севастополі Віктор Левченко Фото: genichesk.ipc.org.ua

У рамках святкування провели навчальний захід для дітей про правила дорожнього руху, а також напівмарафон за правопорядок і законність.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Кримські патрульні подолали у бронежилетах вагою близько семи кілограмів відстань у 21 кілометр.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

На різних відрізках шляху до пробігу також долучалися мешканці Генічеського району.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

«Ми відзначаємо річницю створення патрульної поліції в АРК та місті Севастополі у цей складний для країни час. Створення такого підрозділу буде надихати всіх поліцейських. Люди, громадяни України, які перетинають лінію розмежування з окупованим Кримом повинні відчувати себе у безпеці. За цей рік хлопці, які прийшли захищати і служити, показали достойний рівень, свої професійні навички, рівень злочинності скоротився у рази в регіоні, де вони несуть службу», – розповів в.о. начальника головного управління національної поліції в АРК та місті Севастополі Андрій Бондаренко.

Під час заходу для дітей представники управління патрульної поліції в Херсонській області та шкільні офіцери в ігровій формі ознайомили дітей із правилами поведінки під час дорожнього руху та пересування пішоходів та водіїв різних транспортних засобів.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Діти брали активну участь у таких заняттях та отримували подарунки.

«Ми завітали із Херсона. Дуже доцільно проводити такі заняття з дітьми: їм дуже цікаво», – зауважила інспектор першої роти управління патрульної поліції в Херсонській області Алла Клімова.

Інспектор 1-ї роти управління патрульної поліції в Херсонській області Алла Климова Фото: genichesk.ipc.org.ua

Крім того, взяти участь у навчанні пропонувалося і дорослим.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

«Провели також заняття для дорослих з окулярами, які імітують стан алкогольного сп’яніння. Дорослим також було цікаво, їм було запропоновано пройти по прямій, кривій лінії, щоб відчути, як людина себе почуває у стані алкогольного сп’яніння. Таким чином ми, поліція, знову наголошували, щоб люди не сідали за кермо у стані алкогольного сп’яніння, щоб убезпечили і своє життя, і життя інших», – сказала Клімова.

Нагадаємо:

  • Відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим і Севастополі розпочав роботу 14 травня 2018 року. Він є територіальним (відокремленим) підрозділом Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Кримські патрульні несуть службу у Генічеському та Каланчакському районах Херсонської області.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine