Володимир Зеленський приніс присягу президента України

У будівлі Верховної Ради України в понеділок, 20 травня, новообраний президент України Володимир Зеленський приніс присягу народу України.

Володимир Зеленський, президент України фото: скриншот YouTube

Зеленський зайняв місце президента України в Раді, підписав текст присяги та передав голові Конституційного суду України, пише Центр журналістських розслідувань.

Присяга президента:

«Я, Зеленський Володимир Олександрович, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо батьківщини і добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі».

Після цього голова Конституційного суду Наталія Шаптала оголосила: новообраний президент України прийняв присягу українському народові відповідно до статті 104 Конституції України та вступив на пост президента України.

«Після перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: «Тату, я по телевізору бачив… кажуть, що Зеленський – президент». Тоді це прозвучало як дитяча жарт, але потім я зрозумів, що насправді, це істина. Тому що, кожен з нас – президент. Ні 73%, які за мене голосували, а всі 100%. це наша спільна перемога і це наш спільний шанс. Кожен з нас президент», – сказав Зеленський.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine