Зеленський призначив свого представника в Кабміні

Президент України Володимир Зеленський призначив своїм указом на посаду представника президента в Кабінеті міністрів екс-члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Андрія Геруса.

«Призначити Геруса Андрія Михайловича представником президента України в Кабінеті міністрів України», – йдеться в указі № 314/2019, опублікованому на сайті глави держави, пише Центр журналістських розслідувань.

Андрій Герус був радником тоді ще кандидата в президенти Володимира Зеленського з енергетичних питань. Зокрема під час президентської кампанії він запропонував відкласти запуск конкурентного ринку електроенергії як мінімум на рік.

  • Андрій Герус з 2017 року є головою Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг. У 2015 році балотувався до Київради від «Об’єднання» Самопоміч ».
  • З 2014 до 2015 року був членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.
  • З 2015 року – виконавчий директор ТОВ «Конкорд Капітал». У 2007-2014 роках працював директором по інвестиційної діяльності ТОВ «Конкорд Капітал».
  • З 2003 по 2007 рік був спочатку аналітиком інвестиційної діяльності, а згодом – директором по торговельній та інвестиційній діяльності в концерні «Галнафтогаз».
  • Закінчив ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю «економічна кібернетика», отримав ступінь МВА в Гренобльському школі бізнесу (м Лондон, Великобританія).
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine