Конгрес США виділив Україні $250 млн для оборонного сектора

Структури Міністерства оборони США вже почали процедури укладання контрактів на поставку обладнання та надання послуг для оборонного сектора України за рахунок коштів бюджету 2019 року.

Відповідне рішення прийняв Конгрес США, затвердивши весь пакет військової допомоги Україні на суму 250 млн. дол, повідомило посольство України в США, пише Центр журналістських розслідувань.

«У Вашингтоні визнали, що Україна продовжує рух шляхом реформ, демонстрацією чого, у тому числі, стало неухильне виконання положень схваленого минулого року Закону про національну безпеку», – йдеться в повідомленні.

Пакет безпекової допомоги передбачає надання Україні як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння з окремим акцентом на підтримку Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо:

  • Сенат США пропонує збільшити до 300 млн дол. та суттєво розширити безпекову допомогу Україні в оборонному бюджеті на 2020 рік. Це на 50 млн дол. більше в порівнянні з 2019 роком. Із зазначеної суми 100 млн дол. має бути спрямовано винятково на летальні види озброєнь.
  • Як заявив спеціальний представник Державного департаменту США по Україні посол Курт Волкер, Сполучені Штати Америки продовжать співпрацю з Україною для нарощування її військових можливостей, включаючи поставку бойової (летальної) зброї.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine