Зеленський призначив колишнього регіонала головою Луганської ОДА

Новини
Віталій Комарницький Фото: ЛДУ внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка

Президент Володимир Зеленський призначив Віталія Комарницького головою Луганської обласної державної адміністрації. За часів президентства Віктора Януковича він був депутатом Луганської облради від фракції «Партія регіонів».

Відповідний указ від 5 липня оприлюднено в неділю на сайті президента, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Призначити Комарницького Віталія Мар’яновича головою Луганської обласної державної адміністрації», – йдеться в указі.

Разом з тим, як повідомляє прес-служба президента, у неділю Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Луганської області представив Комарницького як нового голову Луганської ОДА та вручив йому службове посвідчення очільника регіону.

«Для нашої країни важливий пріоритет – припинення війни. Паралельно з цим можна знаходити можливості та бажання, щоб відбудувати Донбас. Ми зараз пролітали з паном Дональдом Туском (Президент Європейської ради, – ред.), бачили зруйновані будинки, відсутність доріг. Я думаю, що це не лише через війну, а й через те, що ніхто цим не займається. Я вас вітаю. На вас у нас велика надія», – наголосив президент.

Комарницький подякував за довіру та зазначив, що виконання поставлених завдань є реальним.

«Думаю, що завдання, які стоять перед Луганщиною, з вашою допомогою та допомогою міжнародних партнерів реальні для виконання. Потрібно менше говорити й більше працювати», – сказав він.

  • Комарницькому 55 років, він займає посаду ректора Луганського університету внутрішніх справ, який після окупації Росією Луганська спочатку переїхав до Сум, а згодом до Сєвєродонецька.