Секретар РНБО відреагував на анонсований пропагандистський телеміст між «Росія 24» і NewsOne

Новини
Фото: YouTube Россия 24

Секретар РНБО України Олександр Данилюк заявив, що Рада напрацьовує рішення в зв’язку з анонсованим на 12 липня проведенням телемосту між російським пропагандистським телеканалом «Росія 24» і українським телеканалом NewsOne, який контролює кум Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Про це Данилюк повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Центр журналістських розслідувань.

«Прошу припинити істерику. Особливо тих, хто за останні роки з позиції Президента сприяв підсиленню позиції кума Путіна Медведчука в Україні. Тих, хто дав йому можливість виступати перемовником, скупити телеканали на партнерських умовах. Тих, хто на тих самих умовах дозволив йому побудувати надприбутковий енергоресурсний бізнес. Було очевидно, що Медведчук робить це не як хоббі. Будівництво незаконних «мостів» вже стає спеціалізацією Росії», – написав секретар РНБО.

За його словами, Україна «має реагувати впевнено, без зайвих емоцій та паніки». «Бо саме на це і розрахунок. Кількість таких провокацій буде тільки збільшуватися. Нам потрібно тримати голову холодною. Працюємо над рішеннями», – додав Данілюк.

  • 7 липня в ефірі пропагандистського телеканалу «Росія24» ведучий програми «Вести недели» Дмитро Кісельов анонсував проведення спільно з українським телеканалом NewsOne телемосту «Треба поговорити», який заплановано на 12 липня.
  • З російського боку ведучими телемосту будут Марія Сіттель и Андрій Малахов, з українського – Олена Кирик и Василь Голованов, ведучий та генеральний продюсер NewsOne.