У Херсонський області на Арабатській стрілці не вистачає бюлетенів

У Херсонський області на виборчий дільниці у селі Щасливцеве, що на Арабатській стрілці у Генічеському районі не вистачає бюлетенів для голосування, яких завезли менше, ніж виборців у списку.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Про це повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ, передає Центр журналістських розслідувань.

Згідно з інформацією голови виборчої дільниці №650321 одномандатного виборчого округу №185 з позачергових виборів народних депутатів України Олександра Марченка, дільнична комісія отримала 1296 бюлетенів, хоча кількість виборців згідно списку складає 1786 осіб. При цьому, кількість виборців у списку, що змінили адресу для голосування, – близько 500.

За словами Марченко, станом на 17:00 на дільниці вже проголосували 800 виборців.

Голова ДВК с. Щасливцеве (виборчий округ №185) Олександр Марченко Фото: investigator.org.ua

Як повідомлялось, у Комітеті виборців України проінформували, що ситуація на дільницях у курортних селищах Щасливцеве та Стрілкове Генічеського району близька до критичної. Сюди не завезли додаткові бюлетені для відпочивальників, які змінили адресу голосування, тож за умови високої явки місцевих жителів бюлетенів на всіх виборців може не вистачити.

Нагадаємо:

  • 21 липня в Україні проходять позачергові вибори до Верховної Ради України IX скликання. Українці в багатомандатному виборчому окрузі можуть проголосувати за одну з 22 партій, які беруть участь у виборах. Також виборці можуть проголосувати з одного з кандидатів на 199 одномандатних виборчих (мажоритарних) округах, де за місце в парламенті борються 3220 кандидати: 1404 представляють 58 політичних партій і блоків, ще 1680 – самовисуванці.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine