Брифінг голови Офісу президента: парад на День Незалежності, Кличко і «розпил» грошей Києва

Глава Офісу президента Андрій Богдан на брифінгу в Києві зробив кілька заяв. Зокрема, про долю мера Віталія Кличка, про парад на День Незалежності і ситуацію в КМДА.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Про парад:

«В Україні буде розпочато нова традиція святкування Дня Незалежності. Цього року організацією заходу займається відомий український режисер. Відбудеться хода гідності – вшанування всіх, кого поважає Україна. В ході візьмуть участь представники різних військ, учасники АТО, медики, вчителі, волонтери та керівництво країни. Президент Володимир Зеленський звернеться до людей з промовою, після чого буде «грандіозний концерт», – сказав Богдан.

Про бюджет Києва:

«Кілька днів тому до мене приходив один з адвокатів, який представився адвокатом одного з «смотрящих» Києва, який заважає пану Кличку ефективно управляти містом, і висловив таку пропозицію, що робота з місцевим бюджетом КГС і КМДА дозволяє отримати 40 млн доларів на рік. Він попросив не чіпати главу КМДА і запропонував цей бюджет розділити навпіл».

Про Віталія Кличка:

«У мене було кілька зустрічей з паном Кличком тут в Адміністрації, в Офісі презідента. Таких зустрічей було дві. На цих зустрічах я йому особисто шість разів, тобто на кожній зустрічі по три рази, пропонував відмовитися від інституту «смотрящих», відійти від корупційних схем і стати дійсно народним мером. Він великий спортсмен, він гордість України, він людина, ім’я якої знає весь світ. Однак він втратив контроль над ситуацією в місті протягом останніх п’яти років.

Мер Віталій Кличко підтвердив мені, що дійсно він не контролює Київську раду, є два-три смотрящих, які мають певні групи депутатів, – і якщо він не буде знаходити з ними компроміси, він не матиме більшості в Київраді, а значить не буде ефективним мером.

Кличко підкреслив, що він не має ніякого відношення до корупції і розкрадань, він розуміє, що щось відбувається не так, але нічого з цим зробити не може. Він не задіяний в корупції, але іноді він використовує спільну можливість пересування на приватному авіатранспорті», – сказав Богдан.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine