Літак «Уральських авіаліній», який незаконно летів до Криму, здійснив вимушену посадку в поле

Літак Airbus A321 «Уральських авіаліній», що здійснював незаконний рейс з Москви до окупованого Сімферополя, вимушено приземлився в полі в Підмосков'ї.

На борту знаходилися 234 людини, включаючи сім членів екіпажу. За попередніми даними, постраждали 10 осіб, в тому числі троє дітей, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Причиною події стало потрапляння зграї птахів в двигуни, повідомили в авіакомпанії. Це призвело до пожежі в одному з двигунів. Пасажири були евакуйовані.

Слідчий комітет оголосив про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо:

  • Після анексії Криму Росією в березні 2014 року Державіаслужба України прийняла рішення про заборону всіх польотів над кримським півостровом. Аеропорти Криму були закриті рішенням уряду України. На початку квітня 2014 року Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) офіційно підтвердила контроль українських авіавластей над кримським авіаційним простором.
  • У квітні 2014 року Європейська організація з безпеки аеронавігації заборонила польоти до Криму, якщо вони не були узгоджені з українською стороною.
  • Будь-які польоти до Криму є порушенням законів України і міжнародних правил, тому авіакомпанії можуть бути піддані міжнародним санкціям з боку України і Міжнародної організації цивільної авіації.
  • Зараз польоти в Крим здійснюють лише російські авіакомпанії.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine