Зеленський: Обмін утримуваних осіб між РФ і Україною має відбутись в найближчі дні

Український президент Володимир Зеленський сподівається, що перші результати з питання обміну утримуваних осіб між Україною та Росією будуть вже в найближчі дні.

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Про це глава держави заявив в п’ятницю, 23 серпня, журналістам у Києві, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство Інтерфакс-Україна.

«Ми чекаємо результатів крок за кроком. Перші результати мають бути вже в найближчі дні. Не хочу загадувати», – сказав Зеленський.

При цьому він підкреслив, що особисто займається цим питанням.

«Я особисто працюю над цим питанням, і прошу ЗМІ: будь ласка, без чуток. Я працюю над цим уже два місяці. Дайте мені виконати свою роботу», – зазначив президент.

«Я обіцяв українському народові, що ми повернемо полонених, моряків, що ми закінчимо війну. Я цим займаюся особисто. Я не знаю, хто там що говорить, і хто чим займається. Дайте мені зробити моя справу», – додав він.

Нагадаємо:

  • Росія і Україна попередньо домовилися про обмін утримуваних осіб за формулою «33 на 33». Керівник незареєстрованого підрозділу російського інформагентства МІА «Росія сьогодні» – «РІА Новини Україна» Кирило Вишинський в список обміну не включений, повідомило російське видання РБК з посиланням на джерела російської і української сторін, близькі до переговорів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine