Зеленський указом запровадив День пам’яті захисників України

Український президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, який щорічно буде відзначатись 29 серпня.

Президент України Володимир Зеленський Фото: Youtube Радіо Свобода

Про це глава держави заявив у суботу, 24 серпня, виступаючи з промовою на честь Дня незалежності України на Майдані Незалежності в Києві, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Сьогодні тут присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань. З метою гідного вшанування їх пам’яті мною підписано указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та відзначення його щорічно 29 серпня. Дякуємо вам!», – сказав Зеленський.

Згідно з указом №621/2019, оприлюдненим на офіційному сайті президента, Кабінет міністрів  України має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам’яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у країні.

Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам’яті захисників України.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine