В Києві пройде кримський концерт до Дня Незалежності, хедлайнером якого буде Джамала

В Києві в неділю, 25 серпня, вже вдруге відбудеться кримський Open Air концерт «Кримський Дім об’єднує серця», присвячений 28-й річниці Незалежності України, хедлайнером якого буде Джамала.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на організаторів концерту.

Концерт відбудеться на галявині Національного музею історії України в Києві (вул. Володимирська 2). Вхід вільний.

Денну програму, що розпочнеться о 15:00, презентують поп-співачка Е.К.А., гурт PIANO, етно-співачка Іванна Червінська, а також Оксана Роспоп.

Паралельно відбуватимуться майстер-класи з традиційних кримськотатарських мистецтв, зокрема за участі кераміста Рустема Скибіна та його студії, майстер-класи з приготування кримськотатарської кави та їжі. Також діятиме правозахисна галявина під час якої пройде акція #SaveOlegSentsov та відбудеться прем’єра фільму «Керченські бранці» про полонених українських моряків, який покаже телеканал Громадське.

О 18:00 на великій сцені виступлять співак Олександр Положинський зі своїм музичним проектом «Був’є», кримськотатарський панк-рок гурт «Shatur Gudur», співачка Eльвіра Сарихаліл, етно-гурт «Курбаси», кримськотатарський інструментальний ансамбль «Мусафір» та багато інших.

Хедлайнером концерту стане українська і кримськотатарська співачка, переможниця Євробачення-2016 Джамала.

На гостей також чекає яскраве вечірнє 3D-меппінг шоу.

«Впродовж останніх п’яти років українці і кримські татари нарешті глибше зблизилися одне з одним і почали знаходити велику кількість спільного у культурі, традиціях, історії. Наш концерт – це прояв творчої енергії двох народів, що допомагає об’єднувати серця людей по всій країні, руйнуючи штучні стіни, що намагається звести окупацію», – заявив програмний директор Кримського Дому Алім Алієв.

Концерт проводить Кримський Дім за підтримки Українського культурного фонду, Національного музею історії України та Земляцтва кримських татар «Дженішке».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine