Окупанти проводять у Криму місцеві «вибори»: ЄС та США не визнають

Європейський союз не визнає заплановані на 8 вересня «владою» в Криму і Севастополі вибори депутатів «парламентів» і «місцевих рад». Також Сполучені Штати Америки не визнають «вибори».

Про це йдеться у відповіді посольства США в Україні та прес-служби представництва Європейського Союзу, пише Центр журналістських розслідувань з посиланням на Крим.Реаліі.

«США засуджують незаконні дії Росії в Криму і її подальшу агресію проти України. США не визнають результати так званих «виборів», проведених російською окупаційною владою. Сполучені Штати підтверджують незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включно з територіальними водами», – йдеться у відповіді.

«Європейський Союз не визнає незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією. Тому ми не визнаємо проведення місцевих виборів Російською Федерацією на Кримському півострові, а також місцевих або національних представників, обраних на території, яка є українською», – сказали в прес-службі представництва.

При цьому в прес-службі додали, що США будуть підтримувати відповідні санкції щодо Росії, поки російський уряд не поверне Україні контроль над Кримом і повністю не виконає Мінські угоди.

  • Російська «влада» планує провести в Криму і Севастополі вибори депутатів кримського парламенту і місцевих порад 8 вересня 2019 року.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine