Прокуратура АРК закликала не брати участь у «виборах» у Криму

Жителів окупованого Криму закликають не брати участь в так званих «виборах», які російська влада у неділю, 8 вересня, проводить на півострові.

Про це повідомляє прес-секретар прокуратури Автономної Республіки Крим Катерина Діденко, пише Центр журналістських розслідувань.

В прокуратурі закликають не голосувати на «виборах депутатів кримського парламенту», а також місцевих рад, які сьогодні відбуваються на території окупованого Криму. Діденко додала, що так звані «вибори» не визнаються законними в Україні, Європейському Союзі, Сполучених Штатах та інших країнах.

«Прокуратура АР Крим закликає не брати участь в незаконних «виборах» на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь. Також, повідомляти в правоохоронні органи автономії про всі відомі факти організації та проведення незаконних виборів в Криму», – йдеться в повідомленні.

  • В окупованих Криму і Севастополі проходять «вибори» депутатів кримського «парламенту» і місцевих рад.
  • Європейський союз не визнає заплановані на 8 вересня «владою» в Криму і Севастополі вибори депутатів «парламентів» і «місцевих рад». Також Сполучені Штати Америки не визнають «вибори».
  • МЗС України закликає міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям Росії з організації і проведення так званих «місцевих виборів» в окупованому Криму і посилити тиск на РФ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine