Танки та артилерійські установки: на маріупольському напрямку зафіксована велика колона бронетехніки РФ

Танки, самохідні артилерійські установки, військові фургони та інша військова техніка РФ зафіксована в 15-25 км від кордону на маріупольському напрямку близько російського села Родионівка.

Відео в соцмережі опублікував полковник ЗСУ Анатолій Штефан з позивним «Штірліц».

«Військові навчання, демонстрація сили, ротація або стягує війська до кордону? Останні дні в відкритих джерелах з’являються все частіше такі відео з різних напрямків прикордонних районів. Тому готовими потрібно бути постійно», – написав Штефан.

Увага, в ролику присутня ненормативна лексика:

На відео можна нарахувати 22 танки Т72Б3, 8 БМП-3, два тягачи МТЛБУ, три САУ 2С3 «Акація», 5 тентованих автомобілів, два кунги і бензовоз. 

Після першої реакції ЗМІ на відео полковник Штефан застеріг громадськість від паніки, зазначивши, що така кількість військової техніки систематично поступає з Росії на окуповані території Донбасу.

Нагадаємо:

  • 26 серпня РФ розпочала масштабні військові навчання.
  • До 8,2 тисяч військовослужбовців, понад 2,5 тисячі одиниць військової техніки, в тому числі близько 30 літаків і понад 60 вертольотів, понад 100 танків і до 10 кораблів і суден 26 серпня почали командно-штабне навчання Південного військового округу РФ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine