Пристайко анонсував велику угоду щодо Донбасу та енергобезпеки України

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко допускає, що в майбутньому буде досягнута велика угода, яка вирішить проблеми Донбасу та енергетичної безпеки України.

«Можливо, в результаті довгих-довгих засідань буде вироблено якусь велику угоду, якийсь big deal, що включає не тільки вирішення питання Донбасу, але і, наприклад, енергетичну безпеку України», – сказав він в інтерв’ю «Європейській правді».

За словами Пристайка, в переговорах між Україною, Росією і Євросоюзом завжди були газова проблема та енергетична безпека України.

Міністр додав, що в деяких документах, в заявах нормандського формату є питання енергобезпеки.

  • Раніше Пристайко заявив, що тристороння контактна група у Мінську через технічне непорозуміння письмово не узгодила умови проведення виборів на окупованій частині Донбасу.
  • 21 квітня 2010 року між Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим пройшли важливі переговори з широкого кола питань українсько-російських відносин, в тому числі про політичну взаємодію, про економіку, про гуманітарні питання. Головними підсумками стали домовленості з питань перебування Чорноморського флоту на території України і зниження ціни на російський газ для України на 30%, але не більше ніж на $100 за тисячу кубометрів.
  • Зобов’язання отримали назву Харківські угоди – угоди між РФ і Україною з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine