У Маріуполі відкривається інвестиційний форум RE:think

В роботі Першого інвестиційного форуму RE:think в Маріуполі візьмуть участь президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, представники уряду, міжнародних організацій, дипломатичних установ та бізнесу.

Маріуполь Фото: Олег Пашко

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Форум проходить 29 жовтня за партнерської участі USAID. Організатори форуму обіцяють підписання 13 меморандумів, серед яких окремо виділяють Меморандум про взаєморозуміння щодо регіонального дорожнього фінансування України між Європейського банку реконструкції та розвитку та Кабміном України, та Меморандум про взаєморозуміння щодо підготовки українських залізниць до первинних публічних пропозицій між ЄБРР, Мінінфраструктури України та АТ «Укрзалізниця».

На форумі очікуються виступи президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, прем’єр-міністра Олексія Гончарука,  віцепрезидента ЄБРР Алана Пію, представника Єврокомісії Крістіана Даніельсона та інших. 

П’ятеро стартаперів в рамках форуму матимуть нагоду презентувати президенту України свої проєкти розвитку регіону.

Крім того, на підприємницькій подорожі програмами EU4Business відбудеться огляд програм для малого та середнього бізнесу від Європейського Союзу.

Відеотрансляцію з форуму веде Громадське:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine