Міністр оборони України заявив, що не бачить загрози нападу РФ із півдня, але мілітаризація в Криму триває

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, наразі не бачить загрози нападу Росії зі сторони півдня. Але мілітаризація в Криму триває.

Андрій Загороднюк, міністр оборони України Фото: YouТube

Про це він розповів в ефірі «ТСН. Тиждень» на каналі 1+1.

«Ми завжди відчуваємо загрозу. Наше завдання ─ захистити країну за будь-яких сценаріях. Ми не бачимо якогось критичного посилення, яке не входить в плани (Росії ─ ред.), відомі нам ще з початку року. Ми це відстежуємо, наша розвідка працює, ми знаємо про дії ворога. Ми не бачимо сценарію, що загроза критично зросла», ─ сказав міністр.

На питання про те, чи може Україна в разі вторгнення РФ захистити свої території власними силами, міністр сказав: «Так».

  • Міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що має намір домагатися скасування призову для переходу до повністю професійної армії. Але для скасування призову буде потрібно час.
  • РФ відпрацює вторгнення в Україну на навчаннях «Кавказ» в 2020 році. А потужне угруповання військ в окупованому Криму дозволяє Росії проводити операції взагалі у всьому регіоні Чорного моря, засоби ППО досягають нашої території майже до Києва, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine