Вакарчук назвав три варіанти повернення окупованих територій

Військовий шлях, реалізація Мінських домовленостей і заморожування конфлікту - три варіанти повернення Україною окупованих територій.

Про це заявив народний депутат від партії «Голос» Святослав Вакарчук в ефірі програми «Свобода слова».

Він називає перший варіант нереалістичним, другий таким, який приведе до втрати незалежності, а третій шлях називає болючим, але неприйнятним для всіх, однак самим реалістичним.

«Почати військову операцію, дійти до кордону і переможно завершити війну. Цей варіант на сьогоднішній день є неможливим. В Мінських угодах записано, що потрібно змусити себе провести там неконтрольовані вибори і фактично впустити цю територію, яку ми п’ять років не контролювали ні політично, ні економічно, ні юридично в Україну. Щоб йти за нав’язаними Росією умовами, давайте ми не будемо поспішати і включати «турбо-режим» в дипломатії, в якій кожен день дуже важливий, а будемо посилювати українську армію, посилювати українську економіку, і будемо в будь-який момент готові дипломатичним або іншим шляхом повернути наші анексовані території. Я підкреслюю: всі наші анексовані території, включно з Кримом, тому що в Мінську мови про Крим не йде взагалі», – сказав Вакарчук.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський заявляв, що збирається зустрітися з главою РФ Путіним для врегулювання ситуації на Сході України.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine