Зеленський і Путін не домовилися про новий контракт на транзит і постачання газу і щодо кордону, але домовилися про обмін

Володимир Зеленський і Володимир Путін в Парижі на «нормандському саміті» не домовилися про новий контракт на транзит і постачання газу, також не прийшли до домовленостей щодо кордону, але домовилися про обмін утримуваними особами.

Фото: УП

Як заявив виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, «домовилися, що будемо і далі домовлятися».

Зеленський і Путін говорили про вибори на Донбасі і відновленні українського контролю над кордоном, але якихось домовленостей не досягли, разом з тим погодили новий обмін утримуваними, пише «Українська правда».

Путін наполягав на тому, що на непідконтрольних територіях повинні спочатку пройти вибори, а вже потім Україна отримає можливість контролювати кордон. Володимир Зеленський не погодився з такою пропозицією.

Як заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в коментарі «Інтерфакс-Україна», на зустрічі – «робоча атмосфера, все добре».

«Президент Зеленський – молодець, дуже жорстко і правильно тримає позицію, зради немає. Зараз ще йде розмова, поки все йде дуже правильно з державницької позиції».

Нагадаємо:

  • 9 грудня лідери країн «нормандської четвірки»: президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель, проведуть зустріч у Парижі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine