Корабель ЧФ РФ «агресивно зблизився» з есмінцем ВМС США

Російський військовий корабель «агресивно наблизився» до есмінця ВМС США в Аравійському морі в четвер, ігноруючи попередження від американського судна і збільшуючи ризик зіткнення.

Про це повідомили ВМС США, передає «Європейська правда» з посиланням на CNN.

«У четвер під час проведення планових операцій в північній частині Аравійського моря, до USS Farragut агресивно наблизився корабель ВМФ РФ», – йдеться в заяві П’ятого флоту ВМС США, який курирує військово-морські операції на Близькому Сході.

« Farragut дав п’ять коротких гудків, Міжнародний морський сигнал про небезпеку зіткнення, і зажадав від російського судна змінити курс відповідно до міжнародних правил морського руху. Російське судно спочатку відмовилося, але в кінцевому підсумку змінило курс», – йдеться в заяві.

Відео інциденту, яке є у розпорядженні телеканалу, показує, як російський військовий корабель швидко наближається до американського корабля Farragut. Корабель наблизився до есмінця на відстань 60 метрів, перш ніж змінив курс.

Це сталося приблизно через сім місяців після іншого інциденту в Тихому океані, коли американські і російські військові кораблі підійшли так близько, що американському кораблю довелося виконати екстрений маневр, щоб уникнути зіткнення.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine