Конфлікт із РФ не вирішити без повернення Криму та Донбасу – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір повернути всі тимчасово окуповані території – на Донбасі та в Криму.

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на інтерв’ю Зеленського ізраїльському «9 каналу».

«Ми не бачимо взагалі вирішення конфлікту без повернення нашої територіальної цілісності. У нас дуже велика країна. Там (на окупованих територіях Донбасу і Криму – ред.) кілька мільйонів українців. Ми, звичайно, маємо повернути всі наші території. Я зараз навіть не про міжнародні інституції, суди. Це серйозний прецедент для всього світу, що так можна…Якщо це так закінчиться в Україні, що ми не повернемо наші території, я впевнений, що це не остання історія», – сказав президент.

У відповідь на питання про необхідність покарання за розв’язання війни на Донбасі Зеленський сказав, що бойовики мають бути покарані – «у правовому напрямку, через суд, як це робиться в цивілізованому світі».

  • Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що потрясіння для людства стали вже просто звичкою, а також, що в Україні шостий рік йде війна, а Крим окупований РФ.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine