З уряду Гончарука вперше звільнили міністра: Рада призначила нового керівника розвитку громад і територій

Новини
Денис Шмигаль, фото: Facebook

Верховна Рада призначила главою Міністерства розвитку громад і територій і віце-прем’єром Дениса Шмигаля, який займав посаду голови Івано-Франківської ОДА. Шмигаль призначили на місце Олени Бабак, звільнення якої парламент узгодив на цьому ж засіданні. Бабак є першим міністром, яка пішла у відставку з уряду Гончарука.

За відповідний проект постанови проголосували 278 депутатів.

«Відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України Верховна рада України постановляє: призначити Шмигаля Дениса Анатолійовича віце-прем’єр-міністром України – міністром розвитку громад і територій України», – йдеться в постанові на сайті Верховної Ради.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що фокус міністерства важливо направити на децентралізацію, і нагадав, що Шмигаль добре себе проявив під час роботи Кабміну з главами ОДА.

  • 16 січня Альона Бабак написала заяву про відставку на ім’я прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування порекомендував парламенту прийняти постанову про відставку Бабак, а на її місце призначити Шмигаля.