Програма «Доступні кредити 5-7-9%» розрахована на п’ять років, в майбутньому може бути розширена – Зеленський

Програма фінансової державної підтримки малого та середнього підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%», котра запрацювала в Україні, розрахована на п'ять років. Вона може бути розширена в програми кредитування мікро- і малих підприємств у майбутньому.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відвідування головного офісу «Укргазбанку», де ознайомився з початком роботи цієї програми.

«5-7-9% – це не на місяць, не на рік, а на п’ять років. П’ять років працюватиме програма. А потім подивимося: залежно від кількості клієнтів розширюватимемо програму», – сказав він.

Представники одного з банків-партнерів «Укргазбанку» в розмові з главою держави повідомили про високий попит на таке доступне кредитування серед підприємців, уже укладено декілька десятків кредитних договорів із клієнтами.

  • Держпрограма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована президентом і урядом України для широкої підтримки проектів українських мікро- і малих підприємств.
  • Надання трьох можливих ставок 5%, 7% або 9% за кредитами залежатиме від розміру бізнесу і терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine