РФ використовує окупований Донбас для випробувань сучасних видів озброєння та військової техніки – розвідка

РФ використовує ОРДЛО для випробувань сучасних видів зброї. Також РФ продовжує поставки боєприпасів, озброєння та військової техніки через неконтрольовані України ділянки кордону. Минулого тижня окупанти колоною вантажних автомобілів завезли з території Росії зброю і боєприпаси через ділянку кордону поблизу н.п. Дякове (Луганська область).

Про це повідомляє пресслужба Міноборони з посиланням на дані ГУР.

Командування ЗС РФ продовжує використовувати тимчасово окуповану територію в Донецькій і Луганській областях як полігон для випробування сучасних і перспективних зразків озброєння і військової техніки.

В інтересах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК російсько-окупаційних військ в районах н.п. Широка балка, Гольмівській та «Світлодарської дуги», що входять до смуги відповідальності 3 окремої мотострілецької бригади, активно застосовуються модернізовані зразки безпілотних літальних апаратів. А в районах м. Луганськ, м. Дебальцеве та на Новоайдарському напрямку (смуга відповідальності 2 окремої мотострілецької бригади) фіксується робота комплексів радіотехнічної, радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби російського виробництва.

  • Контррозвідники Служби безпеки України припинили діяльність інформаторської мережі незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР», яка діяла в Лиманському районі Донецької області.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine