Офіс президента бачить міністром ТОТ українського переговорника у Мінську – ЗМІ

Відновлене Міністерство тимчасово окупованих територій може очолити представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську, ексзаступник мера Києва Олексій Резніков.

Олексій Резніков Фото: пресслужба КМДА

Про це з посиланням на власні джерела в Офісі президента України пише “Українська правда”.

В Офісі президента України вирішили розділити Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, створивши окреме Міністерство тимчасово окупованих територій, пише видання. На пост очільника відновленого МінТОТ розглядається кандидатура представника України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Олексія Резнікова.

За даними видання, в ОП попередньо мали намір створити посаду віцепрем’єра з тимчасово окупованих територій та призначити на неї Олексія Резнікова. З посиланням на власні джерела в ОП, видання пише, що Резніков 1 лютого проходив співбесіду щодо призначення на посаду віцепрем’єра з ТОТ. Але згодом від ідеї створення посади віцепрем’єра з ТОТ в ОП відмовились.

З квітня 2016 року по вересень 2018 року Олексій Резніков був заступником голови Київської міської державної адміністрації. 

Нагадаємо:

  • 18 листопада 2019 року юрист Олексій Резніков призначений на посаду представника України в робочій підгрупі з політичних питань тристоронньої контактної групи.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine