ЗСУ створили нові командування за стандартами НАТО

Збройні сили України створили нові командування і призначили їхніх командувачів.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Повідомляється, що перебудова структури війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн НАТО.

«На виконання загальних директив Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України завершився перший етап реформування Збройних Сил України», – повідомляє Генеральний штаб.

Зокрема, командування об’єднаних сил ЗСУ очолив тимчасово виконуючий обов’язки командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв, командування медичних сил ЗСУ – генерал-майор Ігор Хоменко, командування сил підтримки ЗСУ – полковник Микола Жирнов, командування військ зв’язку та кібернетичної безпеки ЗСУ – генерал-майор Євген Степаненко.

Зараз триває робота зі вдосконалення законодавства і нормативно-правової бази з питань безпеки й оборони для продовження трансформації ЗСУ.

Раніше глава Міноборони Андрій Загороднюк повідомив, що в Україні побудують військові бази за стандартами НАТО. Очікується, що одна буде в Маріуполі, інша – у Сєвєродонецьку.

  • США в межах навчань «Захисник Європи-2020» здійснять передислокацію контингенту в 20 тисяч військовослужбовців до Європи, що стане наймасштабнішою американською військовою присутністю на континенті з часів «холодної війни».
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine