Партія «Голос» обіцяє представити свій план деокупації Криму і Донбасу

Партія «Голос» незабаром презентує власний план деокупації Донбасу та Криму, і запрошує колег із інших партій долучитися до роботи над таким планом.

Про це заявив заступник голови фракції «Голос» Ярослав Железняк на погоджувальній раді парламенту, пише «УП».

«На конференції в Мюнхені звучало багато неприйнятних і неприємних для України речей. Але нас більше турбують ті речі, які зараз наголошують і представники влади: це і запровадження зони вільної торгівлі з державою-окупантом, і постачання води до окупованого Криму, і спільне патрулювання окупованих територій, і проведення виборів ймовірних, які можуть пройти всупереч Конституції без повернення контролю, і навіть продовження відведення військ без повного припинення вогню. Ми вважаємо, що це неприпустимо і небезпечно для нашої держави. Тому наша фракція підготувала свій план щодо вирішення питань повернення окупованих територій Криму й Донбасу. Ми його будемо представляти у найближчий час, і запрошуємо всіх до участі», – каже депутат.

Подробиць плану «Голосу» Железняк не уточнив.

Проблему деокупації Криму потрібно вирішувати іншими механізмами, ніж ті, які використовуються в ході Мінського процесу для деокупації Донбасу, заявив глава МИД Украины Вадим Пристайко, відповідаючи на запитання, чи варто поєднати питання Криму і Донбасу в єдиний комплекс.

  • «2020: Кримський порядок денний влади». Центр журналістських розслідувань підготував цикл інтерв’ю з  очільниками владних структур, до повноважень яких належить регулювання питань із кримської проблематики, реалізація політики  деокупації півострова, забезпечення захисту прав та інтеграції українських громадян із Криму до усіх сфер життя на вільній території, розслідування злочинів на тимчасово окупованому півострові.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine