На КПВВ Донбасу і Криму у всіх громадян, які прямують з окупованих території, будуть вимірювати температуру

Новини
КПВВ «Мар’їнка» Фото: dpsu.gov.ua

Для недопущення можливого розповсюдження коронавірусу в Україні на КПВВ, розташованих на лінії розмежування на Донбасі і на адмінкордоні з Кримом, медики разом з прикордонниками будуть проводити температурний скринінг усіх громадян, які прямують з окупованих територій, так само, як будуть перевіряти в контрольних пунктах на державному кордоні громадян, які прибувають в Україну з інших країн.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на засіданні координаційної наради щодо ситуації по контролю за коронавірусом, написала на своїй сторінці у Facebook заступник директора департаменту комунікації МВС Вікторія Навроцька.

«Температурний скринінг є обов’язковим для усіх громадян, які прибувають в Україну з будь-якої країну світу, як через авіасполучення, так і через усі автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні України. Таких пунктів із країнами ЄС у нас 29, а загалом на кордоні 232 … Окрім цього, ми плануємо запровадити температурний контроль і на КПВВ на лінії розмежування із тимчасово окупованими АР Крим та окремими районами Донецької та Луганської областей», – зазначив Аваков.

Він додав, що групи із прикордонників та медиків будуть чергувати позмінно, усі вони забезпеченні необхідними засобами захисту. У разі, якщо фахівці зафіксують людину із підвищеною температурою та початковими ознаками захворювання – вони відправлять її на додаткові обстеження.

Напомним:

  • З 1 березня усі контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування у межах Донецької та Луганської областей переходять на весняний графік роботи з 07:00 до 18:30.