Прем’єр Шмигаль відкоригував свої слова про подачу води в окупований Крим

Новини
Денис Шмыгаль Фото: Главком

Україна не може подавати воду в окупований Крим до повернення його до складу України.

Про це у Facebook написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Формат ток-шоу не найкращий, аби обговорювати складні питання. Наприклад, питання подачі води в Крим. В черговий раз хочу наголосити, що уряд не забуває про українців, які живуть на території тимчасово окупованого українського Криму. Ми хочемо, щоб вони відчували, що ми піклуємося про них. Справді, з технічних причин поділити воду, яка піде людям і воду, яка піде на військові бази неможливо», – написав він.

За його словами, ця теза загубилася у галасі студії.

«Позиція залишається незмінною: ми хотіли би подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупації півострова та повернення його до складу України», – резюмував Шмигаль.

  • В ефірі програми «Право на владу» Шмигаль висловив думку, що воду в окупований Крим треба подавати, бо там живуть українці. «Питання подання води в окупований Крим — це не питання торгівлі з окупантом, це не питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть в Криму. Неподача туди води призведе до гуманітарної катастрофи… Там живуть українці, ми не перекриємо воду для українців», – сказав Шмигаль.