У Криму російські силовики проводять масові обшуки в будинках кримських татар

В окупованому Криму в Бахчисараї і Бахчисарайському районі 11 березня російські силовики проводять обшуки в будинках сімох кримських татар.

Фото: Facebook Крымская солидарность

Про це повідомляє громадське об’єднання «Кримська солідарність».

«Обшуки на даний момент проходять в кількох будинках кримських татар мусульман, жителів Бахчисараю і Бахчисарайського району», – йдеться в повідомленні.

За інформацією активістів, силовики проводять обшуки в будинках: Сейдамета Мустафаєва – стримера «Кримської солідарності», кореспондента інтернет-видання Грани.ру (Бахчисарай), Шукрі Сейтумерова (Бахчисарай), Сейтумера Сейтумерова (Бахчисарай), Рустема Сейтмеметова (Бахчисарай), Амета Сулейманова – активіста «Кримської солідарності» (Бахчисарай), Айдера Сулейманова (Бахчисарайський район, с.Холмовка) і Сейтумера Сейтумеров – екс-активіста «Кримської солідарності» (Бахчисарай), який в 2018 році покинув Крим і переїхав до Києва, де працює ведучим на кримськотатарському телеканалі ATR.

Як повідомляє «Кримська солідарність» в будинку Сейдамета Мустафаєва обшук завершився. Його самого не було в будинку, замість нього силовики забрали його літнього батька – Енвера Мустафаєва. Також після обшуку забрали Рустема Сейтмеметова і Сейтумера Сейтумерова.

У Бахчисараї силовики не пустили адвокатів Еміля Курбедінова і Едема Семедляєва на проведення обшуків.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine