В Україні вже 97 випадків коронавірусної хвороби – головний санлікар Ляшко

В Україні станом на 24 березня вже зафіксовано 97 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. До 84 випадків попередньої доби додалися ще 13 зареєстрованих у Чернівецькій області.

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко Фото: moz.gov.ua

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу в Києві, передає Центр журналістських розслідувань.

«За минулу добу у нас було зареєстровано 11 нових випадків. З них 10 в Київській області і один в Тернопільській області. В той же час сьогодні вже підтверджено 13 нових випадків в Чернівецькій області. В основному це контактні люди, які були в контакті з випадками попередніми, яких у нас було 25 в Чернівецькій області. Тому динаміка у нас збільшується. Ми маємо 84 випадки коронавірусної хвороби за даними попередньої доби, а також плюс 13 і це вже буде 97 випадків», – сказав Ляшко.

Нагадаємо:

  • Станом на 10:00 24 березня в Україні було зареєстровано 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальних, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні. За минулу добу зафіксовано 11 нових випадків, 10 з яких в Київській області.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine