Росія за вечір втратила відразу два літаки – на Кубані і біля Криму

Росія за вечір 25 березня втратила відразу два літаки - навчально-бойовий Л-39 в Краснодарському краї, льотчик якого загинув, і винищувач Су-27 в Чорному морі біля окупованого Криму, льотчика якого шукають.

Російський винищувач Су-27

Про це повідомляє агентство Інтерфакс із посиланням на інформацію Міноборони РФ.

Першим розбився навчально-бойовий літак Л-39 на Кубані.

«25 березня близько 16:00 в Краснодарському краї при виконанні планового тренувального польоту зазнав катастрофи навчально-бойовий літак Л-39. Літак пілотував курсант 4 курсу Краснодарського вищого військового авіаційного училища льотчиків», – повідомили у військовому відомстві.

Військові повідомили, що політ виконувався без боєкомплекту. «По доповіді фахівців пошуково-рятувальної служби з місця падіння літака Л-39 поблизу станиці Дмитріївської (Краснодарський край) льотчик загинув. Літак впав в поле. На землі руйнувань немає», – відзначили в Міноборони РФ.

Попередня причина катастрофи – технічна відмова літака.

Пізніше, близько 20:10, в акваторії Чорного моря в 50 км від окупованої Феодосії впав російський винищувач Су-27, його пілота шукають.

«За попередніми даними, літак впав в море. Пошук льотчика в районі проведення операції утруднений складними метеоумовами», – йдеться в повідомленні Міноборони РФ.

Літак виконував плановий політ, повідомили військові.

За даними Міноборони РФ, о 20:11 було зафіксовано сигнал аварійного радіомаяка. «Для пошуку і порятунку льотчика в районі спрацьовування радіомаяка оперативно були підняті сили і засоби пошуково-рятувальних служб Південного військового округу: літак Ан-26 і вертоліт Мі-8», – йдеться в повідомленні.

Для проведення пошуково-рятувальної операції також спрямовані малий протичовновий корабель Чорноморського флоту РФ і цивільні судна, що знаходилися в безпосередній близькості від місця події, повідомили військові.

Також до місця можливого падіння винищувача Су-27 в Чорному морі спрямовані два буксири, повідомили Інтерфаксу в прес-службі Росморречфлота. «Ми отримали інформацію, що на місці падіння літака знаходиться теплохід «Волго-Балт 179». На місце направили свої судна – два буксири», – сказав представник відомства.

Нагадаємо:

  • 3 травня 2018 року у Сирії зазнав катастрофи новітній російський багатоцільовий винищувач Су-30СМ, обидва його пілоти загинули.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine