У Криму підтверджено новий випадок зараження коронавірусом

У Криму підтвердили другий випадок коронавірусної інфекції.

Про це повідомив «глава» окупованого півострова Сергій Аксенов.

«Підтверджено другий місцевий випадок коронавірусної інфекції – це контактний за домашнім затишком. Таким чином, на поточний період зареєстровано 16 випадків. 14 з них привезені, два випадки – місцеві, з одного сімейного вогнища.

Щодо всіх контактних осіб тривають профілактичні заходи. Особи з числа близьких контактів госпіталізовані в інфекційні відділення, з числа віддалених контактів – знаходяться під медичним наглядом за місцем проживання на ізоляції. Проводиться лабораторне обстеження всіх перерахованих громадян.

В черговий раз прошу кримчан дотримуватися режиму самоізоляції, максимально обмежити контакти, не відвідувати громадські місця без гострої необхідності. При відвідуванні магазинів, аптек, та інших місць життєзабезпечення, перебуваючи в громадському транспорті, дотримуйтесь соціальну дистанцію не менше двох метрів», – написав Аксенов.

30 березня було зафіксовано 20 випадків зараження коронавирусной інфекцією: 15 – в Криму і 5 – в Севастополі.

  • За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадки.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine