Єрмак: «Я зупинив спробу Лероса призначити на посаду людину з попередньої влади»

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак уникнув пояснень щодо оприлюднених народним депутатом Гео Леросом відеозаписів за участі брата Єрмака Деніса та звинувачень у «торгівлі посадами» на адресу останнього, повідомивши натомість, що дії Лероса продиктовані тим, що Єрмак завадив йому працевлаштувати свого протеже на посаду в міністерство. 

Про це Андрій Єрмак повідомив під час онлайн-брифінгу

Керівнику ОП поставили запитання щодо оприлюднених народним депутатом фракції «Слуга Народу» Гео Леросом відеозаписів, на яких людина, схожа на брата Андрія Єрмака Деніса, обговорює умови призначення певних осіб на державні посади. Також йому поступили запитання щодо реакції президента Володимира Зеленського на ці записи та щодо готовності Єрмака піти у відставку у випадку, якщо звинувачення Гео Лероса на адресу його брата у «торгівлі посадами». Андрій Єрмак уникнув прямої відповіді на ці питання, натомість надав власне пояснення мотивів, через які Гео Лерос оприлюднив відео. 

«Я зупинив – це відбувалося в моєму кабінеті, і тому є свідки – спроби цього пана, який є депутатом партії «Слуга народу», обманним шляхом призначити на посаду заступника міністра в одному з міністерств людину з минулої влади, яка працювала в Київській державній адміністрації. Спочатку цю людину пропонували призначити до КМДА, а потім ця людина з’явилася – це було останнє рішення Кабінету міністрів пана Гончарука. Я зупинив це. І, безумовно, у пана Лероса до цього відповідне ставлення, що мене не дивує», – сказав Єрмак. 

На думку Єрмака, діями Лероса керують «люди, які хочуть зашкодити команді президента». 

Нагадаємо:

  • Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальні провадження щодо народного депутата від «Слуги народу» Гео Лероса, який оприлюднив відео, де нібито брат глави ОП Андрія Єрмака «торгує державними посадами».
  • Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких людина, схожа на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади.
  • Андрій Єрмак в свою чергу заявив, що на оприлюдненому відео дійсно його брат Денис. У зв’язку з поширенням відео Єрмак мав намір звернутися із заявою до Служби безпеки України та Держбюро розслідувань.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine