У ЗС України зафіксована перша смерть від коронавірусу

У Збройних силах України зафіксована перша смерть від коронавірусу COVID-19. Співробітниця однієї з військових частин в Івано-Франківській області6 квітня померла від коронавірусного захворювання. Діагноз їй було поставлено вже після смерті.

Фото: Facebook Командування Медичних сил Збройних Сил України

Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

«Стосовно померлої особи: жінка, працівник ЗС України однієї з військових частин з Івано-Франківської області. З 20.03.2020 перебувала на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. 27.03.2020 стан погіршився, була госпіталізована до ЦРЛ м. Надвірна, 30.03.2020 переведена до реанімаційного відділення, 06.04.2020 о 6.00 померла. Діагноз COVID-19 підтверджено ввечері 06.04.2020», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у Командування Медсил, станом на ранок 7 квітня в ЗСУ зареєстровано чотири випадки захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, з них один летальний.

На ізоляції (в тому числі на самоізоляції) в ЗСУ перебувають 87 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби, – 18 осіб.

«Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами», – закликали в командуванні.

Нагадаємо:

  • В Україні станом на 7 квітня підтверджено 1462 випадки коронавірусної хвороби, з них 45 летальних. За добу було зафіксовано 143 нові випадки COVID-19.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine