У Криму виявлено два нові випадки захворювання COVID-19: місцевий мешканець і москвичка

Новини

У Криму виявлено ще два нові випадки захворювання COVID-19: один з хворих – кримчанин, який раніше знаходився в Москві на лікуванні з 25 березня по 6 квітня. Другий випадок – мешканка Москви, яка прибула в окупований Крим 24 березня.

Про це розповіла голова управління «Роспотребнадзора по Крыму и Севастополю» Наталя Пеньковська.

Кримчанина, за її словами, госпіталізували до Євпаторійської міської лікарні. Чотири медпрацівника, які надавали йому медичну допомогу, знаходяться під медичним наглядом.

Другий випадок був зафіксований в Ялті.

«Це мешканці Москви, частина членів сім’ї прибула до Ялти 19 березня, 24 березня прибув ще один член сім’ї. 11 числа хвора фіксувала у себе перші симптоми. Вона прийшла в Ялтинську інфекційну лікарню і була госпіталізована. Родині були вручені постанови про госпіталізацію в умовах обсерватора. Вони відмовилися. Зараз готуються матеріали до Ялтинського міського суду про примусове поміщення їх у обсерватор, таким чином, це шість осіб, які підлягають обсервації», – сказала Пеньковська.

За інформацією «глави» окупованого Криму Сергія Аксенова, на півострові зареєстровано 34 випадки коронавірусної інфекції. «24 з них привезені, 10 – місцеві».

  • За останню добу в Україні зафіксовано 392 нові випадки зараження коронавірусом, 10 летальних випадків, однак 24 людини одужали за 14 квітня, дані Центру громадського здоров’я станом на 9 ранку 15 квітня.