В Україні виділили 6 мільярдів на виплату допомоги по безробіттю

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України повідомило, що Кабінет міністрів виділив мільярдів гривень Фонду соціального страхування України на фінансування допомоги по безробіттю: 1,277 мільярда гривень буде направлено на виплату допомоги по безробіттю, 4,723 мільярда - на виплату допомоги по частковому безробіттю.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено з 650 до 1 тисячі гривень.

Передбачені виплати суб’єктам малого та середнього бізнесу на період карантину для покриття витрат на зарплату працівникам, яким було скорочено робочий час.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України прогнозує збільшення кількості офіційно зареєстрованих безробітних. Станом на 24 квітня 2020 року, кількість безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, становить 426,4 тисяч осіб. За даними міністерства, з початку карантину, тобто починаючи з 12 березня, в службі зайнятості зареєструвалося 120,8 тисяч безробітних.

  • Верховна Рада України прийняла закон про зміни до державного бюджету на 2020 рік, пов’язаний зі створенням фонду протидії коронавірусу.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine