У Севастополі COVID-19 заразилися ще четверо будівельників військового госпіталю

В окупованому Севастополі коронавірусною інфекцією заразилися ще четверо будівельників військового госпіталю в бухті Омега. Станом на 7 травня в місті зареєстровано 110 випадків захворювання COVID-19.

Будівництво військового госпіталю в Севастополі Скріншот: відео НТС

Про це повідомляє «уряд Севастополя».

«Станом на ранок 7 травня зареєстровано чотири нових випадки захворювання COVID-19. Всі захворілі – люди, задіяні в будівництві військового госпіталю в Омезі. Вони перебували у військовому обсерваторі, були в контакті з раніше хворими», – йдеться в повідомленні.

За даними «уряду», всього з початку року в Севастополі зареєстровано 110 випадків захворювання коронавірусною інфекцією, 16 осіб виписані після одужання, 2 людини померли.

На сьогоднішній день в інфекційній лікарні Севастополя знаходяться під наглядом 135 осіб, у міській лікарні №9 – 100. Під наглядом за місцем проживання перебуває 1088 осіб.

У режимі обсерваторів працюють пансіонат «Изумруд», а також будівництва Міноборони РФ в бухті Омега і на аеродромі Бельбек.

Нагадаємо:

  • У Севастополі станом на 5 травня було зафіксовано сім нових випадків коронавірусної інфекції. Всі, хто заразився, – будівельники військових об’єктів.
  • Російська влада приховує інформацію про захворюваність коронавірусом серед окупаційних військ в Криму і Севастополі. При цьому в окупованому Севастополі Міноборони РФ будує госпіталь на 60 ліжок в районі бухти Омега. На цьому будівництві працює близько семисот чоловік, частина з яких заразилася коронавірусом. Також численні випадки зараження COVID-19 були виявлені у працівників ще одного будівельного майданчика Міноборони РФ – біля аеродрому Бельбек. На обох об’єктах був введений режим обсервації. Подробиці в матеріалі Центру журналістських розслідувань – «Безсмертний полк» коронавірусного фронту.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine