У Криму за добу виявлено 15 нових випадків COVID-19 – Аксенов

В окупованому Криму за минулу добу виявлено 15 нових випадків коронавирусноъ інфекції, таким чином загальна кількість заражених COVID-19 досягла 314.

Сергій Аксенов Фото: Facebook

Про це повідомив так званий «глава Криму» Сергій Аксенов на своїй сторінці в Facebook.

«За 20 травня в Республіці Крим зареєстровано 15 нових випадків коронавирусной інфекції … Всі хворі госпіталізовані в інфекційний стаціонар. Таким чином, на поточний період в республіці зареєстровано 314 випадків коронавирусной інфекції. 25 з них завезені з-за кордону, 31 – із суб’єктів РФ, 28 випадків виявлено по контакту з прибулими з інших російських регіонів, 226 – по контакту з особами з лабораторно підтвердженими результатами, 4 – при лабораторному скринінгу здорових людей», – написав Аксенов.

Він додав, що за весь період видужали 126 осіб.

За інформацією «міністерства охорони здоров’я Криму» в зв’язку з коронавірусною інфекцією в Криму під медичним наглядом знаходяться 1977 осіб, з яких під динамічним наглядом на дому перебувають 1048 осіб, в стаціонарах знаходиться 257 осіб, ізольовано в обсерватори – 672 чоловік.

Нагадаємо:

  • За інформацією окупантів, на 20 травня всього в Криму було зареєстровано 299 випадків коронавирусной інфекції, в Севастополі – 147 випадків COVID-19.
  • Правозахисники відзначають, що в окупованому Криму «влада» продовжує приховувати реальну картину захворюваності коронавірусною інфекцією, занижуючи як кількість заражених, так і померлих від COVID-19.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine