На Херсонщині посилять роботу COVID-патрулів

У Херсонській області посилять роботу COVID-патрулів.

На Херсонщині створено 269 COVID-патрулів, якими було проведено 3859 рейдів. Поліцією спільно з органами місцевого самоврядування складено 554 адмінпротоколи за порушення норм карантину. Крім цього, 635 актів складено органами місцевої влади, повідомляє медіа-центр IPC-Херсон з посиланням на ХОДА.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв зазначив, що посилення роботи COVID-патрулів – це необхідність, яка допоможе уникнути спалахів коронавірусу на Херсонщині.

«Сьогоднішні послаблення – це ефективна робота медичного штабу, нашої обласної комісії ТЕБ та НС. Ми не можемо допустити, аби ці послаблення привели до нових спалахів COVID-19 у Херсонській області”, – наголосив Юрій Гусєв.

За ініціативи начальника поліції області Олександра Прокудіна в Херсоні з сьогоднішнього дня розпочинається комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання мікрорайону «Корабел». Щоденно до проведення заходів залучатимуться близько 50 правоохоронців.

  • За добу в Україні виявлено 259 нових випадків COVID-19, це найменша кількість нових хворих із 9 квітня: тоді було 224.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine