У ЗСУ повідомили ім’я військового, викраденого на адмінкордоні з Кримом

Новини
Фото: Facebook 95 окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ

Український військовий Євген Добринський, якого викрали з наглядового поста на адмінкордоні з окупованим Кримом, служить в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді.

Про це виданню Крим.Реалії повідомив начальник служби зі зв’язків з громадськістю командування десантно-штурмових військ ЗСУ, майор Валентин Шевченко.

За його словами, об’єкт, на якому ніс службу Добринський, знаходиться приблизно в тисячі метрів від території окупованого Криму.

«За попередньою інформацією, він міг бути викрадений, адже неподалік розміщення військовослужбовця до даного об’єкта були виявлені сліди боротьби. Хочу зазначити, що особовий склад, який задіяний в несенні служби в даному районі, має при собі зброю, боєприпаси та засоби радіозв’язку. На цих військових об’єктах проводилося чергування по кілька військовослужбовців. Хочемо відразу сказати, що зброя і амуніція даного військовослужбовця в наявності», – сказав Шевченко.

Він зазначив, що разом з Євгеном Добринським на об’єкті було ще кілька військовослужбовців. Всі обставини, деталі і факти з’ясовують працівники правоохоронних органів.

«В даний час проводяться слідчі та розшукові дії співробітників правоохоронних органів – це військова служба правопорядку, військова прокуратура, ГБР», – додав Шевченко.

Нагадаємо:

  • 30 травня на Херсонщині в районі півострова Чонгар біля адмінкордону з Кримом пропав військовослужбовець, який ніс службу на спостережному посту. За попередніми даними військової служби правопорядку в ЗСУ, військовий був викрадений. Біля спостержного поста були виявлені сліди боротьби.