У Криму ФСБ провела черговий обшук у кримських татар

У Білогірському районі окупованого Криму співробітники ФСБ провели обшук в селі Курське в будинку, де живе літня кримська татарка. Підставою для проведення слідчих дій стала кримінальна справа, за якою нібито проходить її син Рустем Асанов, який з 2016 року проживає на материковій Україні.

Обшук в селі Курське, Білогірський район Криму, 02.06.2020 Фото: Facebook Крымская солидарность

Про це повідомляє громадське об’єднання «Кримська солідарність».

За інформацією активістів, співробітники ФСБ приїхали близько 08:00 у супроводі співробітників Росгвардіі і ОМОН.

У будинку, де проводився обшук, проживає Шейде Асанова 1955 року народження.

«За словами Шейде Асанової, силовики повідомили їй про те, що шукають документи або предмети, пов’язані з кримінальною справою, в рамках якої проходить її син. За підсумками обшуку, документів або предметів, що мають значення для слідства – не знайдено. Її син – Рустем Асанов з 2016 року проживає в Україні», – розповіли активісти.

Обшук в селі Курське, Білогірський район Криму, 02.06.2020 Фото: Facebook Крымская солидарность

Обшук проходив за постановою «Київського районного суду» Сімферополя від 3 березня 2020 року. Його проводив слідчий слідчого відділу «кримського управління ФСБ Росії» лейтенант юстиції Митрофанов К.Ю.

Нагадаємо:

  • 12 березня в окупованому Криму російські силовики провели обшук в будинку 66-річної кримської татарки Зєри Безазієвої в селищі Роздольне. При цьому окупанти заявляли, що шукають зброю, яку так і не знайшли.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine